ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ – 2020 СТАРТУЄ!

5 – 25 лютого 2020 року
з нагоди Дня Безпечного Інтернету

Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України, компанія ERC та провідні університети країни за підтримкм Інституту модернізації змісту освіти, запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку “Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати”
Викладачу надаються  записи доповідей експертів(тривалістю по 10 хвилин):

«Як хакери захищають Інтернет»
Спікер: Олексій Барановський, к.т.н., CISSP, CISM, CEH, CHFI,  доцент кафедри інформаційної безпеки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”

«Небезпеки кіберпростору»
Спікер: Бараненко Роман Васильович, професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ

«Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей» Спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки

Для участи в заході вчитель реєструє свій навчальний заклад за посиланням http://cs.co/SID2020  та миттєво отримує лист з інструкціями до проведення заходу. В листі також надається посилання для реєстрації учнів.

Учасники отримають доступ до курсу Мережної академії Сisco “Вступ до Кібербезпеки”  українською мовою.
Кожен учасник отримає сертифікат за умови участі в онлайн-тестуванні.
Навчальні заклади отримують сертифікати за наявності 10+ сертифікатів своїх учнів.

Учасники матимуть можливість поставити запитання експертам, Автори 5-х найбільш цікавих запитань, яких визначать експерти, отримають призи з логотипами організаторів заходу.