Кольоровий тиждень початкової школи

Незвичайно і різнопланово з 18 березня по 22 березня 2019 року пройшов у початковій школі «КОЛЬОРОВИЙ  тиждень».

Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав свою тематику й девіз. Уроки, конкурси, виставки,флеш-моби, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними. А ще ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися.

Ентузіазм, творчий підхід учителів початкових класів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей. Вчитися, дійсно, цікаво і весело!