Матеріально-технічне забезпечення

Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради розміщена в окремій будівлі, будівництво якої виконано на підставі типового проекту. Де загальна площа – 22048 м2, внутрішня площа в будівлі – 6678 м2. Проектна потужність школи розрахована на 900 учнів, кількість класів згідно з проектом – 31.

slideshows_(10) slideshows_(11)

У школі функціонує актова зала, спортивна зала, їдальня, бібліотека, читальний зал-конференц-зал, кабінет логопеда, кабінет психолога та соціального педагога, медичний кабінет, стоматологічний кабінет, кабінети української мови, англійської мови, математики, біології, хімії, фізики, географії, 2 кабінети інформатики, кабінети початкової школи, історії, майстерня з обробки деревини, майстерня з обробки металу, з приготування їжі, методичний кабінет, учительська, 2 спальні, центр національно-патріотичного виховання. Кабінетів у школі – 18, з них атестовано 13.