Гурткова робота

План роботи гуртків на 2019-2020 навчальний рік

Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41

     

                                                                    ОРГАНІЗОВАНІ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ

День

проведення

Час проведення Назва

гуртка

К-ть

годин

Керівник Кабінет
1. Понеділок 15.00 -17.00. Екологічний 2 Панасюк Т.В.

 

Каб.220
2. Понеділок

Четвер

14.20-15.05 Екологічна варта 2 Ранюк Г.В. Каб. 316
3. Середа 15.10 –15.55 Історико-правовий «Підліток» 1 Гучек О.В. Каб.313
4. Вівторок 14.15-15.00 ДЮП 1 Пірог І.В. Актова зала
5. Середа 14.05-14.50 ЮІДР 1 Храбренко О.А. Актова зала
6. Вівторок

четвер

14.20-15.05 Логіка 2 Коржина Я.В. Каб.314
7. Четвер 15.00-17.00 Ерудит 2 Панасюк Т.В. Каб.220
8. Четвер 14.30-15.15 Виразне читання 1 Ушенко Т.М. Каб.305
9. Четвер 16.00-18.00 Космічне макетування та моделювання 2 Соловей О.В. Каб.116
10 Четвер 15.55-16.40

 

Краєзнавчий 1 Лямичева В.М. Каб. 214
11 Вівторок 16.00.-18.00 Влучний стрілець 2 Крищенко В.В. Кабінет військової підготовки
12 Понеділок 15.05.-17.05 Юний стрілець 2 Крищенко В.В. Кабінет військової підготовки
13 Вівторок 15.00-16.00 Танцювальна студія «Кредо» 1 Климова А.Р. Хореографічна зала
14 Понеділок 15.15-16.00 Декоративно-ужиткове мистецтво 2 Загорулько А.Ю. Каб. 216
15 Вівторок 15.10-17.10 Конструювання повітряних зміїв 2 Соловей О.В. Каб. 116
16 Середа 15.15- 17.15 Цікаві стежинки математики 2 Шуляк В.А. Каб. 119
17 Вівторок 15.15-16.45 Робототехніка 2 Коваль К.Ю. Каб.219
18 Віторок 15.00-15.45 Стежинками природи 1 Сіренченко О.І. Каб.120
19 Вівторок

Четвер

15.10 –15.55 Живе слово 2 Хоменко В.Б. Каб. 119

 

ОРГАНІЗОВАНІ ПОЗАШКІЛЬНИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ ТА УСТАНОВАМИ

 
20 Понеділок

Вівторок

Середа

П’ятниця

12.15-13.15

14.00-15.00

14.00-15.00

12.15-13.15

«Правила дорожнього руху» (Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді) 4 Котрубенко І.В.

 

Каб. 111
21 Понеділок

Четвер

П’ятниця

 

13.20-14.50

 

 

Початкове моделювання транспортної техніки (Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді) 6 Котрубенко І.В. Каб. 212
22. Понеділок

середа

 

15.30-17.15.

Пішохідний туризм (КЗ ЦТКТУМ) 6 Кульчицький О.Є. Спортивна зала
23. Понеділок

Четвер

15.30-16.30

14.15-17.15.

Юні туристи-краєзнавці  (КЗ ЦТКТУМ) 3 Кульчицька Н.М. Каб. 214
24 Понеділок

П’ятниця

15.00-17.00 «Художнє мистецтво» (Херсонський державний будинок дитячої творчості) 4 Капланян Л.В. Каб. 205
25. Вівторок

Середа

П’ятниця

15.10-16.35

 

Пляжний волейбол (ДЮСШ №6) 6 Костенко А.В. Спортивна зала
26 П’ятниця

Субота

17.00-18.30

16.00-17.30

Флорбол 4 Волонтер Спортивна зала
27. Вівторок

Четвер

16.30-18.00 Художня гімнастика (ДЮСШ №5) 2 Сидоренко А.В. Спортивна зала
28. Понеділок

Середа

14.00-15.15 Шахи  (ДЮСШ з шахів та шашок Херсонської міської ради)  

3

Іжнін О.Г. 110
29. Понеділок

Середа

П’ятниця

15.00-16.00. Хореографічний 3 Федоренко Н.М. Каб.105

Актова зала

Актова зала

30. Понеділок

Середа

П’ятниця

16.00-17.30 «Кіакушин  карате  з рукопашного  бою»     4 Пешенко М.К. Спортивна зала

Каб.105