Список служб

Служба «Освіта»

  1. Ілюшина Анжеліка (11 кл)
  2. Сліпак Софія (10 кл)
  3. Самойленко Діана (9-А)
  4. Котрубенко Катерина (9-Б)
  5. Півченко Марія  (8-А)
  6. Малій Марія (8-Б)
  7. Добровольська Світл (8-В)

Служба «Я-громадянин»

  1. Пашковська Валерія (11 кл)
  2. Невмержицька Ольга (10)
  3. Коробов Андрій (9-А)
  4. Савчук Світлана (9-Б)
  5. Берест Олександр (8-А)
  6. Єфімов Іван (8-Б)
  7. Борисов Єгор (8-В)

Служба «Культура і дозвілля»

  1. Ніколєнко Світлана (11 кл)
  2. Сильчик Дар’я (10 кл)
  3. Яковлєва Єлизавета (9-А)
  4. Щербакова Марія (9-Б)
  5. Чиркіна Єлизавета (8-А)
  6. Буглаєва Аліна (8-Б)
  7. Коробко Микита (8-В) 

 «Служба шкільних новин»

  1. Борзакова Галина (11 кл)
  2. Лещенко Богдан ( 10 кл)
  3. Стельмах Тетяна (9-А кл)
  4. Яковенко Мілена (9-Б)
  5. Бондаренко Валерія (8-А)
  6. Малій Марія (8-Б)
  7. Єршова Катерина (8-В)

Служба «Здоров’я»

  1. Каравай Володимир (11 кл)
  2. Чома Артем (10 кл)
  3. Хорошун Анастасія (9-А)
  4. Бєлоус Артем (9-Б)
  1. Коваленко Богдан (8-А)
  2. Курінний Родіон (8-Б)
  3. Мелашич Анастасія (8-В)

Служба «Господарча»

  1. Вербовський Ілля (11 кл)
  2. Чома Артем (10)
  3. Путренко Іван (9-А)
  4. Чепелюк Павло (9-Б)
  5. Кузовий Владислав (8-А)
  6. Татарінов Ігор   (8-Б)
  7. Молоканов Дмитро (8-В)

Служба «Волонтери»

  1. Пінчук Надія (11)
  2. Мельник Андрій (10)
  3. Оксюченко Влад. (9-А)
  4. Чепелюк Павло (9-Б)
  5. Крєтов Максим (8-А)
  6. Андрющенко Дар’я (8-Б)
  7. Пульний Віталій (8-В)

IMG_20170505_125216

Президент ШУС «Нова школа» – Топал Ірина (10 кл)

Голова шкільного Парламенту – Сильчик Дар’я (10кл)

Голови Служби ШУС «Нова школа» 

 Служба «Освіта»Сліпак  Софія (10 кл)

Служба «Я-громадянин» Савчук Світлана (9-А)

Служба «Культура і дозвілля»Сильчик Дар’я (10кл)

«Служба шкільних новин» –  Борзакова Галина (11)

Служба «Здоров’я»Мелашич Анастасія (8-В)

Служба «Господарча» –  Вербовський Ілля (11 кл)

Служба «Волонтери»Пінчук Надія (11 кл)

 

Головні Координатори  між  службами 5-7 і 8-11 класів:

Мелашич  Анастасія (8-В),  Стельмах  Тетяна (9-А)