Наша символіка

smb1

ГЕРБ  – знак, що відповідає девізу нашої школи: «Разом у майбутнє». Знайти шлях до світлого майбутнього можна, збагатившись знаннями. Адже знання – це скарб, а навчання – шлях до нього. Тому на гербі нашої школи можна побачити символи, розташовані у певній послідовності: Сонце – джерело енергії, життя, світла. Земля – колиска людства, яке прагне до знань. Книга – незмінне джерело знань. Колос – символ добробуту, родинного щастя, які неможливі без наполегливої праці. Наша родина – вся Україна, символ якої червона калина – віра традиціям і звичаям рідного краю.

ПРАПОР – прямокутне полотнище, що має три кольори, тому що найстабільнішими й довговічнішими є колективи з трьохколірними прапорами. Найкращою комбінацією є жовтий-білий-зелений. Жовтий – символ чистоти, пробудження енергії та оптимізму. Це колір навчання та передачі знань. Білий– символізує легкість, світло, допомагає подолати скованість. Зелений – колір надії, впевненості, заспокоєння. Обравши ці кольори для шкільного прапора, учні школи демонструють своє прагнення жити в мирі й злагоді, надію на процвітання свого навчального закладу й вірність йому.

ГІМН – офіційна урочиста пісня, яка на рівні з гербом і прапором символізує певну суверенну єдність. У поетичних словах гімну відобразились велике прагнення учнів отримати високий рівень знань; вдячність педагогам школи за навчання, розуміння, любов; сподівання ніколи не забути рідну школу й тих учителів, що допомогли сміливо дивитись у вічі майбутньому.

ГІМН

Сорок перша школа – дитяча країна

Де відкривається нам новий світ.

Тут посміхається кожна дитина

І відправляється звідси в політ

Приспів:

Мереживом сплітається життя.

Ведуть дороги нас у майбуття

Та про одну нам не забуть ніколи

Це наша рідна сорок перша школа