Історія школи

11 січня 1985 року гостинно відкрила двері для своїх учнів Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради. Сьогодні її натхненником і генератором ідей є директор Наконечна Світлана Василівна.

Навчання проводиться українською мовою, але учні мають можливість вивчати російську, англійську та німецьку мови.

У школі по-домашньому затишно: обладнані кабінети, зі смаком оздоблені коридори, затишна їдальня, привітна актова зала, 2 сучасні кабінети інформатики.

Тільки та школа, в якій дитині затишно та спокійно, де з першого класу і до випускного вечора поряд з кожною дитиною знаходяться доброзичливі, розумні та досвідчені вчителі, може створити сприятливе освітнє середовище, осередок творчої наснаги для вчителів та джерело життєтворчості для учнів, забезпечити формування компетентної, конкурентоздатної особистості, яка вміє творчо розв’язувати проблеми, прагне на краще змінити своє життя й життя своєї країни. І це наша школа!

Сучасного учня ХЗОШ І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради виховують справжні професіонали, які вільно та гнучко оперують інформацією, бачать зв’язки в складній структурі навчального матеріалу, вміють легко вводити учнів у сферу власних знань й націлювати їх на оволодіння ними: 49 вчителів, серед них 18 – спеціалісти І кваліфікаційної категорії, 18 – вищої, 7 педагогів мають педагогічне звання «старший учитель» та 3 – «учитель-методист».

Тож запрошуємо до дружнього колективу ХЗОШ І-ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради.

Історія школи