План роботи

ЗАХОДИ

щодо проведення місячника правової освіти

Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41

у 2019-2020 навчальному році

Зміст Термін Відповідальний
1. Робота клубу правових знань «Підліток». Протягом місяця Гучек О.В.
2.  Години спілкування «Я маю право, я зобов’язаний», «Покрова – давнє українське свято й традиція». Щовівторка Класні керівники
3. Зустрічі з працівниками ювенальної превенції СП ХВП ГУНП в Херсонській області , представниками служби у  справах дітей. «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» (5-8 кл.). Протягом місяця Кіриєнко Т.С., Матвєєва К.С.,

Цілинко Л.І.

4. Діагностика учнів «Адиктивна поведінка» (9 кл.). Протягом місяця  Цілинко Л.І.
5. Зустріч з лікарем-наркологом Херсонського наркологічного диспансеру Савчуком В.М. «Профілактика наркотичної залежності, відповідальність за розповсюдження та зберігання наркотиків». 08.10.2019р. Цілинко Л.І.
6. Виставка публіцистичної й наукової літератури «Україна – незалежна правова держава». Протягом місяця Тютюник А.В.
7. Гра-подорож «Знай свої права, виконуй свої обов’язки» (1-4 кл.) 07.10.2019р. Цілинко Л.І.

Матвєєва К.С.

9. Лекція з елементами бесіди «Правова відповідальність» зі шкільним поліцейським Клімовою А.В. 09.10.2019р. Цілинко Л.І.

Матвєєва К.С.

11. Операція «Урок». Протягом місяця Кіриєнко Т.С.,

Гучек О.В.

12. Правовий лекторій для батьків. Протягом місяця Матвєєва К.С.
13. Загальношкільний позакласний захід «День захисника України» 11.10.2019р. Кіриєнко Т.С.

Шорнікова М.В.,

Пірог І.В.