Аналіз декади природничих наук

З 12.04.18 по 26.04.18р. в ЗОШ № 41 проводилась декада природничих дисциплін. В цієї декади проведено багато різноманітних заходів.

Зокрема, у понеділок 16 квітня учні могли побачити  план проведення декади, а кожен день насичений різноманітними заходами та творчістю.

Галерея – виставка « День довкілля України» розпочала декаду природничих дисциплін.

Метою проведення виставки були: виховання патріотизму у учнів, розвиток ініціативи, творчості, естетичного смаку та інтелекту, відповідального відношення кожного до довкілля.

пр1

У понеділок   було проведено міжпредметний КВЕСТ, на якому учні показали свою кмітливість і знання з географії, фізики, хімії, економіки, екології. Прийняли участь в КВЕСТІ – 96 учнів з      5-9 класів. І місце – 9-А,  ІІ місце-9-Б,   ІІІ місце-7-А.

Пройшла виставка творчих робіт з 5-8 кл.«Життя без сміття». Тільки тоді, коли діти самі практично щось роблять, можна сказати, що ми досягли мети. Це мала частка тієї роботи, яку ми проводимо для збереження природи, але це вже й крок на шляху до розвитку екологічного мислення та формування екологічного світогляду в учнів, які стануть у майбутньому фахівцями в різних галузях виробництва.пр3

17 квітня – в гостях у школі працювала центральна бібліотека для 3-5-9класів. Проведені в актовій залі заходи «Еко інформація»,

« Не лише за ради краси»,

«Еко –SOS», «Пластикова катастрофа» – 3-4 кл., Медіа – експедиція «В злагоді з природою» – 5-8кл.

Виїзний Херсонський краєзнавчий музей « Земля – дім для птахів»,             « Гнізда і птахи», « Особливості кожної пташки на Херсонщині» – актова зала.пр4

Учителями школи Ранюк Г.В., Сіренченко О.І -19 квітня в актовій залі школи було проведено позакласний захід «Збережемо нашу планету Земля» для учнів 10, 8 та 7-х класів. Активну участь у заході прийняли учні 10 класу – Резниченко Д., Фонфара А., Цимбаревич Є., Сильчик Топал І., Янко М., Сліпак С. та члени шкільної екологічної агітбригади Кірієнко А., Малій Д., Мироненко Д. – 8 -Б кл., Діанову А.-8-Акл, Котрубенко К.-9-Б клас.

20 квітня – позакласний екологічний захід «Земля обраниця природи»

( екологічний слід людства і кожного з нас – актова зала) -9-11кл. Панасюк Т.В. Лямичева В.М.

Засідання дискусійного клубу екологів «Земля – обраниця природи» присвячено Дню Землі, який відмічають 22 квітня.

пр5

Під час проведення заходу було звернено увагу на сучасний екологічний стан Херсонщини ( Олешківські ліси). Інформація була подана старшим науковим співробітником Херсонського краєзнавчого музею Підгайним М.М.

Активну участь у заході прийняли учні 10 класу: Сліпак С., Ніколенко С.,

Янко М., Невмержицька О., Чома А., Савчук О., Мироненко Д. ( 8-Б), Дем’янюк А., Чижова Д.(7-А), Порицька О. (7-А), Хорошун (9-А), Яковлєва ( 9-А)

24.04 – фотовиставка «Чорнобильські дзвони» яка виховує у учнів патріотичне виховання,спонукає учнів замислитися над моральними засадами суспільства,що володіє руйнівними силами природи; відповідально ставитися до збереження свого здоров’я.

пр6

23- 26.04 – Перегляд програм мобільного планетарію 1-11 кл.

Проведені заходи активізували пізнавальний інтерес до вивчення географії, біології, фізики, хімії, економіки, екології, сприяли прояву ініціативи і самостійності, розкриттю індивідуальних здібностей дітей та їх талантів.

Декада природничих наук закінчилась, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.