Благодійна акція “Подаруй тепло захиснику”

01.12.20р. – в нашій ХЗОШ І-ІІІ ст. 41 стартувала благодійна акція “Подаруй тепло захиснику” в рамках проведення Всеукраїнського дня добрих справ
Щедрий Вівторок. Учні 1-11х класів підготували малюнки, вітальні листівки, листи для бійців ООС, збирали теплі шкарпетки. До акції долучилися батьки, вчителі, вся шкільна громада.

Діти вітали бійців зі Святом Збройних Сил України, з Днем Святого Миколая, бажали перемоги і повернення додому.
Також з ініціативи Президента ШУС “Нова школа” Федорової Лідії і Голови Парламенту Кіриєнко Анастасії було проведено урок добра на засіданні представників шкільного учнівського парламенту. У ході засідання учні писали колективну привітальну листівку захисникам Ураїни.
Акція тривала 3 дні, а по її завершенні всі зібрані шкарпетки, листівки, малюнки, листи було передано “Новою поштою” безпосередньо бійцям ООС.
Нехай наших захисників зігріває тепло дитячих сердець, їх щирих побажань.