Всеукраїнський день добрих справ

чи знаєте ви, що 1 грудня відзначається Всеукраїнський день добрих справ, Щедрий вівторок?
Україна приєдналася до глобального руху #GivingTuesday у 2018 році і стала 154-ю країною-учасницею глобальної благодійної спільноти. Ідея святкувати #GivingTuesday у вівторок, після Дня подяки, з’явилася у 2012 році. Щороку мільйони учасників по всьому світу проводять різноманітні акції на користь благодійних організацій і розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добро тим, хто його найбільше потребує.

#GivingTuesday отримав в Україні назву #ЩедрийВівторок і 1 грудня 2020 року Україна втретє святкує цей день.
#ЩедрийВівторок об’єднає країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв. А ще покаже, що творити добрі справи може кожен. Адже так легко поділитися своїм часом, талантом, навичками або дарунками на користь добрих справ.
В Україні #ЩедрийВівторок з’явився завдяки ініціативній групі у складі Zagoriy Foundation, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників.
Взяти участь у #ЩедромуВівторку може кожен: представники бізнесу та благодійних організацій, магазини і кафе, школи та університети. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ. #ЩедрийВівторок доводить, наскільки важливим є кожний прояв благодійності.
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 також долучається до святкування першого Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок і проводить благодійну акцію “Поділись теплом з захисником!” по збору дитячих малюнків, оберегів, листівок, теплих шкарпеток. Все буде передано бійцям в зону АТО.
Учні, батьки, уся шкільна громада беруть участь у акції.
Не залишайтеся осторонь! Подаруйте нашим захисникам тепло своїх сердець!