Вітаємо переможців в проєкті ШГБ

Повідомляємо, що цьогоріч учні нашої школи беруть участь у конкурсі проектів Шкільного громадського бюджету. До голосування було допущено 3 проєкти:
  1. 41-07-01 Шкільний прес-центр «School папараці» (автор Воловік Наталя Сергіївна/ 7-Б)
  2. 41-08-02 Апгрейд апаратури актової зали «Звукова хвиля» (автор Ільченко Єлізавета Романівна/ 8-В)
  3. 41-07-03 Відпочинкова зона для учнів «Free time» (автор Лазорькіна Віолетта Євгенівна/ 7-Б)
Проєкт, який набере найбільшу кількість голосів – буде профінансований у 2022 році за рахунок коштів шкільного громадського бюджету.
Голосування проводилося в період з 23 листопада по 30 листопада 2021 року в онлайн форматі на спеціалізованій платформі. Всього у голосуванні взяли участь 173 учні (загальна кількість учнів 7-9 класів становить 290). За результатами голосування найбільше голосів було віддано за проєкт №3 – 92 голоси, на другому місці проєкт №1 – 64 голоси, на третьому місці проєкт №2, за який проголосувало 17 учнів.
За результатами голосування переможцев став проєкт №3 Відпочинкова зона для учнів «Free time». Вітаємо з перемогою автора: Лазорькіну Віолетту)
Возможно, это изображение (текст)