Вітаємо переможців ШГП!

19.01.21 року відбулось нагородження переможця конкурсу проектів “Шкільний громадський бюджет”- учениці 7-Б класу Лазорькіної Віолетти Євгенівни за проект “Відпочинкова зона FREE TIME”.
Віолетта отримала диплом преможця і подарунки в рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та впроваджується за методики Ради Європи « Інструментарій : шкільний громадський бюджет » в межах проекту «Зміцнення громадянської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні » та ГО «Форум розвитку громадського суспільства».
Учнів переможців також привітали Верещака Тамара Юріївна і начальник Управління освіти Херсонської міської ради Журженко Наталя Сергіївна під час онлайн наради з питань шкільного громадського бюджету, яка відбулась 19 січня 2022 року.
ВІТАЄМО перможця і її команду.