День безпечного Інтернету

Учнівське самоврядування інформує:
8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Тому відповідно до шкільного плану роботи, плану заходів ШУС «Нова школа» у Херсонській загальноосвітній школі І– ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради з 7 по 11 лютого 2022 року проводиться Тиждень Безпеки в Інтернеті дистанційно, в онлайн форматі, з метою привернення уваги до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів, підвищення навичок безпечної поведінки учнівської молоді в Інтернет мережі; дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету; мотивувати учнів поширювати цю інформацію у своєму середовищі.

Беріть участь у заходах до Тижня безпечного Інтернету
у Херсонській ЗОШ І -ІІІ ступенів №41:
  1. 07.02.2022- Онлайн- захід «E-Safety»для учасників проєкту «The world without borders» міжнародної програми eTwinning (7-Б клас)
  2. 08.02.2022- Тематичні години спілкування: «Безпечний інтернет для дитини», «Безпека в Інтернеті», «День Безпечного Інтернету» (2-11 класи)
  3. 08.02.2022- Перегляд відеороліка «Пригоди в інтернеті» про правила безпеки в Інтернеті (1-4 класи):
4. Протягом тижня -Перегляд ліфлету «А з чим ти стикаєшся
в Інтернеті?» (5-11класи): https://bit.ly/3jdpS9W
5. Протягом тижня – Конкурс малюнків «Ми за безпечний
Інтернет»(5-6 класи): (намалюй малюнок, зроби його фото,
розмісти у фейсбук з хештегами:
або додай у коментар під цим постом)
6. 10.02.2022 -Міжнародний онлайн захід з елементами воркшопу «Safer Internet Day» для учасників проєкту «Special Flight Traditional Express invites» міжнародної програми eTwinning. Створення аватара за допомогою онлайн інструменту Herosavatar (7-В клас)
7. 10.02.2022 – Створення коміків «Правила Безпеки в Інтернеті» за допомогою онлайн інструменту Canva, Pixton
(7мі класи)
8. Протягом тижня – Конкурс постерів, ліфлетів “Безпека в Інтернеті”/ “Безпечний Інтернет- це вибір кожного ” (8-11 класи).