Екскурсія до інститута зрошуваного землеробства поблизу Херсона

8 квітня учні школи, вихованці гуртків “Географічне краєзнавство” та “Пішохідний туризм” КЗ “ЦТКТУМ” ХОР перебували на екскурсії в інституті зрошуваного землеробства поблизу Херсона. Діти дізналися про різні сорти зернових та технічних культур, які саме там виводять і впроваджують у сільське господарство, підвищуючи його продуктивність. Гуртківці відвідали ботсад, побачили пальми, агави, олеандри, кедри, цитрусові, гранати, аракаї, тис ягідний тощо. Відвідавши метеостанцію інституту, дізналися про роботу багатьох метеоприладів. А також побачили професійну діяльність учених в царині виведення нових сортів господарських культур на Херсонщині й метеорологічних досліджень на півдні України. Дякуємо Надія Кульчицька та Олег Кульчицкий!