Звіт з Тиждня історії та правознавства

24-28 січня в школі проходив предметно-методичний Тиждень історії та правознавства, мета якого розвиток інтересу учнів до вивчення навчальних предметів, розвиток творчих здібностей, логічного та аналітичного  мислення, вміння висловлювати та відстоювати власну думку, формування естетичного смаку учнів.

До початку тижня вчителями разом з учнями було оформлено експозицію  «Цей тиждень присвячений історії та правознавству». Представленні роботи «Історія навколо нас», «Календар. Цей тиждень в історії», «Історія навколо нас», «Сім чудес України»,  «Знання в світі права».

Гасло тижня  «Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього»   (Міґель де Сервантес Сааведра )

Впродовж тижня  вчителі історії провели цікаві та змістовні заходи. Серед них – вікторини «Історичне асорті» для учнів 5-6 класів; історично-пізнавальна гра «Стежками Русі-України» для учнів 7-х класів; показові уроки «Велика грецька колонізація. Античні міста-держави в Північному Причорномор’ї» в 6 класах (вч. Крищенко В.В), урок-практикум з історії України. «Богдан Хмельницький як політик і особистість» в 8-х класах ( вч. Гучек О.В.) із застосуванням інноваційних технологій і методик.

Заходи предметного тижня сприяли активізації  творчої  діяльність учнів, узагальненню знань з історії, народознавства, правознавства, розширенню світогляду учнів та їхній зацікавленості до вивчення минулого нашої Батьківщини. Виконання творчих завдань розвивало навички самостійної роботи з використанням не лише підручників, а й додаткової літератури з історії України, та всесвітньої історії, української мови, літератури, правознавства.