Звіт з тижня математики та інформатики

З 20.11.2017  по 24.11.2017 в школі пройшов тиждень математики та інформатики. Заходи тижня були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики та інформатики.

Протягом тижня в школі пройшли відкриті уроки з математики та інформатики. У 5-Б класі вч. Гулякіна Л.М. провела урок з теми «Задачі на всі дії з натуральними числами».

У 7-Б класі вч. Шуляк В.А. на уроці алгебри з теми  «Розкладання многочленів на множники способом винесення спільного множника за дужки».

Хомич І.О.  у 5-А кл. провела урок з інформатики з теми «Введення та редагування тексту».

У цікавій формі пройшов урок інформатики у 9-Б кл. з теми «Карти знань» (вч. Коваль К.Ю.).

Протягом тижня в школі проходили різноманітні заходи, вікторини, конкурси з математики та інформатики.

У понеділок, 20.11.17, для учнів 5-6 класів проводився позакласний захід «Математичний експрес» (вч. Гулякіна Л.М.).  З метою розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості учнів, вміння працювати у команді та зацікавленість у вивченні математики для учнів 7-х класів було проведено 21.11.2017 «Конкурс веселих математиків».

У середу, 22.11, проводився математично-інформатичний квест, в якому із задоволенням прийняли участь учні 7-8 класів, їм дуже сподобався такий вид змагань.

У четвер, 23.11, учні  9-10 класів змагалися у своїх знаннях з інформатики у «Віртуальному батлі» в актовій залі школи (підготували вчителі інформатики Коваль К.Ю. та Хомич І.О). Учні із зацікавленістю виконували запропоновані завдання. Перемогла команда 9-А класу.

Закінчився тиждень «Математичним КВК» для учнів 8-9 класів (підготували вчителі Мельніченко Л.І. та Коржина Я.В.). Команди 8-Акл. «Піфагори», 8-Б «Два плюс два», 8-В «Математики», та 9-х класів «Вектор» в ході змагань продемонстрували вміння застосовувати знання з предмету у нестандартній, ігровій ситуації, кмітливість, увагу, уміння швидко орієнтуватись  в ситуації. Перемогла команда 8-Б класу.

Протягом всього тижня учні мали змогу ознайомитись зі змінною експозицією, тематика якої  змінювалась кожного дня (на другому поверсі школи), пройшла виставка-конкурс математичних газет.

Тиждень математики сприяв розвитку математичної культури учнів, зацікавленості учнів у вивченні предметів та дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля.