Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення навчальних предметів, формування уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та правознавства, формування історичних компетентностей, розвитоку творчих здібностей, логічного та аналітичного мислення, вміння висловлювати та відстоювати власну думку, формування естетичного смаку учнів з 05 по 09 лютого в школі було проведено «Тиждень історії та правознавства», гаслом якого стали слова «Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього» (Міґель де Сервантес Сааведра).
До початку Тижня було оформлено експозицію «Цей тиждень присвячений історії та правознавству» (вч. Гучек О.В.). Представленні кращі творчі роботи учнів 7-9 класів «Історія навколо нас» (Рибальченко Ю., 7-А; Мельник Є., 7-Б), «Календар. Цей тиждень в історії» (Мельник Є., 7-Б, Яблуновська Д.,9-А); «Сім чудес України» (Порицька О., Бібікова А.,7-А; Удовиченко А.,9-А); «Славетні українці» (Пастушенко М., Рибальченко Ю., 7-А; Гаджиєва С., СавчукС.,9-Б ); «Знання в світі права» (Криворота Ю., Яблуновська Д., 9-А; ЄрмоленкоВ., Іванова В., Легкобіт О., Лопатін А.,9-Б )
Впродовж тижня вчителі історії провели цікаві та змістовні заходи. Серед них – історично-пізнавальна гра для учнів 7-8-х класів «Я люблю Україну» (вч. Гучек О.В.), круглий стіл «Гібридна війна в ОРДЛО. Сили сторін. Тактика дій». (вч. Крищенко В.В.)
Незабутні враження залишилися в учнів 5-х класів від бібліотечного уроку
«Візуальні і писемні джерела, які зберігають пам’ять про історію України» (бібліотекар Руденко Л.В., вч. Гучек О.В.). Уявна «Мандрівка книжковим містом» допомогла школярам дізналися про різні види документально-інформаційних ресурсів шкільної бібліотеки, правила бібліотечного обслуговування; учні познайомилися з писемними джерелами бібліотечного фонду, які зберігають пам’ять про історичні події та видатних українців різних періодів історії
Урок –подорож з історії України в 7-Б класі за темою «Правління Володимира Мономаха» (вч. Гучек О.В.) дозволив учням продемонструвати свої знання історичного матеріалу, вміння аналізувати та порівнювати історичні процеси, робити спроби висловлювати та обґрунтовувати власну думку з приводу історичних процесів. Робота з різними видами історичних джерел, розв’язання проблемного питання сприяли розвитку пізнавальної активності учнів, формуванню уявлення про роль особистості в історичному процесі, уміння давати оцінку діяльності видатного історичного діяча, правителя Русі-України ХІІ ст.князя Володимира Мономаха.