Зустріч з олімпійцями

У рамках ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ з учнями 3-Г та 4-А класів проведено урок-зустріч з видатними херсонськими спортсменами.

До школярів завітали :

– Малиновська Анастасія, майстер спорту України з веслування на байдарках, багаторазова чемпіонка та призерка України, учасниця-юніор Чемпіонату світу у 2018 р., член збірної команди України.

– Гдаль Валерія, майстер спорту та чемпіонка Європи з рукопашного бою, абсолютна чемпіонка України з бразильського джиу-джитсу у 2019 р. та віце-чемпіонка Європи у 2020р.; тренер з бразильського джиу-джитсу та самооборони для жінок.

– Жижко Захар, чемпіон кубка України з Козацького двобою, призер та чемпіон з бразильського джиу-джитсу, рукопашного бою; тренер з рукопашного бою та самозахисту.

– Іванюхін Влад, чемпіон Європи з бойового самбо, дворазовий чемпіон України з бойового самбо, чемпіон світу з бойового джиу-джитсу, дворазовий чемпіон світу з хортингу, чемпіон України з кікбоксингу.

Школярі дізналися про спортивний шлях гостей, злети і падіння у долі спортсменів, а також мали можливість сфотографуватись! Також цікавими були і майстер-класи від гостей!