З 14 березня учні 1-9 класів продовжують *ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ*.

Для зручності організації навчання для великої кількості дітей, зокрема евакуйованих, створено Всеукраїнський онлайн розклад для учнів під час воєнного стану. Розклад для учнів – за посиланням:

Онлайн-розклад для учнів 1-11 класів реалізовано на базі інтерактивного Google-календаря, до якого в режимі реального часу матимуть доступ усі охочі.

У “Всеукраїнській школі онлайн”, де містяться відеоуроки, конспекти, тестові завдання для учнів. Завантажити додаток за посиланням:

У багатьох регіонах все ще залишається недостатньо якісним зв’язок та доступ до інтернету. Тому з понеділка на українському телебаченні транслюватимуться уроки для учнів 5-11 класів.

Крім того, уроки будуть доступні на ТБ-платфомах MEGOGO, 1+1 video, Київстар ТБ.

Разом переможемо! 🇺🇦Слава Україні!