Сторінка майбутнього першокласника

01.02.2020 року прийшли збори для батьків майбутніх першокласників. Під час зустрічі батьки дізналися, як підготувати дитину до школи, що необхідно зробити для того, щоб новий етап у житті сина чи доньки був радісним та успушним. На питання батьків давали відповіді: завуч з НВР Бурак С.В., практичний психолог при методичного кабінету при Міському Управліні освіти Гурінок Л.М., логопед Мельник О.В., та вчителя початкових класів.

Для всіх дітей з 06.02.2020 року починає працювати “Школа майбутніх першокласників”  кожного четверга із 17:00-18:00 відбуваються заняття.

Провядять заняття:

• 1-А Луга О.А.

• 1-Б Потапенко С.А.

• 1-В  Вдовиченко О.О.

• 1-Г Горностаєва Н.В.

Правила прийому до 1 класу

Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування
перевищує загальну кількість місць у першому (перших) класі (класах),
зарахування дітей відбувається за такими правилами:
1) до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на
території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є
рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають
освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи
випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за його
наявності);
2) до 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не
проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами
жеребкування.

Як записати майбутнього першачка

до ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 41

З 15 квітня починається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, мусять подати електронну заяву до обраної ними школи.

Запис дитини до школи онлайн.

1. Створіть заявку та підготуйте документи.( Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини та дані паспорту одного з батьків за місцем проживання) .
  2. Зв’яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено.

Пошта ЗЗСО№41 (school41k30@ukr.net);  Телефон: 23-89-95

1. Після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.

Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/о). Але оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати пізніше. Коли саме —  наразі невідомо.

Якщо школа матиме достатньо місць, аби прийняти всіх охочих, то зарахує всіх, хто подав заявки. Якщо ж ні, то гарантовано отримають місце діти з правом першочергового зарахування. А серед інших претендентів проведуть жеребкування.

Зазначимо, право першочергового зарахування мають діти:

— які проживають на території обслуговування школи

— чиї рідні навчаються або працюють в цій школі.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ 2020-2021 Н.Р.

Що потрібно взяти для надання документів дитини

до 1 класу на 2020 – 20201 н.р.

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).
  1. Паспорт одного з батьків дитини.
  1. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

4.Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров’я дитини.

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у “Карті профілактичних щеплень”  (форма № 063/о). “Карта профілактичних щеплень”, яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

1. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини:

– паспорт одного з батьків або витяг з реєстру(при наявності ID-картки);

– копія та оригінал договору про оренду квартири юридично завірений.

– інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини.

/Копії всіх документів завіряються відповідно  оригіналів та лишаються в пакеті наданих документів до ЗЗСО№41/

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.

Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

–        Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками, або особами, що їх замінюють.

–        Присутність дитини при наданні документів не є обов’язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.