Організація навчально-виховного процесу

Розклад уроків

Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №41

Херсонської міської ради

на  2021-22 навчальний рік

Розклад факультативів

Херсонської загальноосвітньої школи

І-ІІІ  ступенів №41

Херсонської міської ради

на 2021-22 н.р.

№  Назва факультативу Керівник Клас  День Час
1. «Історія рідного краю» Крищенко В.В. 5-Б Вівторок 15.15
2. «Історія рідного краю» Крищенко В.В. 5-В Понеділок 15.15
3. «Цифрова та медіаграмотність» Закладна О.А. 5-А П’ятниця 14.20
4. «Цифрова та медіаграмотність» Назарова А.С. 5-Г П’ятниця 14.20
5. «Математичні смарагди» Шуляк В.А. 5-А П’ятниця 13.25
6. «Математичні смарагди» Шуляк В.А. 5-Г Середа 13.25
7. «Математичний калейдоскоп» Гулякіна Л.М. 5-Б П’ятниця 13.25
8. «Логіка» Хомич І.О. 5-В П’ятниця 14.20
9. «Казковими стежками» Кіриєнко Т.С. 5-В Понеділок 13.25
10. «Казковими стежками» Кіриєнко Т.С. 5-Г Вівторок 13.25
11. «Родинні фінанси» Крищенко В.В. 5-А Понеділок 14.20
12. «Родинні фінанси» Крищенко В.В. 5-Б Вівторок 14.20
13. Бегун Ю.О. 6-А Вівторок 14.20
14. «Математична логіка» Шуляк В.А. 6-Б Четвер 14.20
15. «Логіка» Хомич І.О. 6-В Середа 15.15
16.  «У колі літературних героїв» Кіриєнко Т.С. 6-А Понеділок 14.20
17.  «У колі літературних героїв» Кіриєнко Т.С. 6-Б Вівторок 14.20
18. «Історія рідного краю» Крищенко В.В. 6-А Четвер 14.20
19. «Історія рідного краю» Крищенко В.В. 6-Б Четвер 15.15
20. «Сходинки орфографії» Возбрана Т.В. 6-В Четвер 14.20
21. «Сходинки орфографії» Хоменко В.Б. 6-Г П’ятниця 14.20
22. Бегун Ю.О. 6-В П’ятниця 14.20
23. «Життя рослин» Сіренченко О.І. 6-Г Четвер 14.20
24. Географія Наконечна С.В. 6-Г Понеділок 14.20
25. «Вчимося бути громадянами» Гучек О.В. 7-А Вівторок 14.20
26. «Вчимося бути громадянами» Гучек О.В. 7-Б П’ятниця 14.20
27. “Фізика” Панасюк Т.В. 7-Г Середа 15.15
28. «Цікава хімія» Пасльон Н.Д. 7-В Понеділок 14.20
29. «Цікава хімія» Пасльон Н.Д. 7-Г Понеділок 15.15
30. «Лексика сучасної укр.літературної мови» Саарва Л.С. 7-А П’ятниця 13.20
31. «Лексика сучасної укр.літературної мови» Саарва Л.С. 7-В Понеділок 14.20
32. «Лексика української мови» Лисенко Ю.В. 7-Б Четвер 14.20
33. «Основи медичних знань» Ранюк Г.В. 8-В П’ятниця 14.20
34. «Хімія в побуті» Ранюк Г.В. 8-Б Вівторок т.А14.20

т.Б15.15

35. «Практикум з правопису української мови» Саарва Л.С. 8-Б П’ятниця 14.20
36. «Практикум з правопису української мови» Ушенко Т.М. 8-В Середа 15.15