Пам’ятка безпечної поведінки під час літніх канікул

Шановні батьки!

Пам’ятайте, що літні канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися,закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул

1. Не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні знати, де знаходиться ваша дитина протягом дня і ночі.

2. Слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем.

3. Використання піротехнічних засобів небезпечне для життя і здоров’я.

4. Нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватись правил дорожнього руху.

5. Не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища.

6. Категорично забороніть дітям грати в недобудованих,зруйнованих, аварійних будівлях або на території поблизу таких об’єктів.

7. Нагадуйте правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами.

8. Пам’ятайте про правила поводження з бездоглядними свійськими тваринами.

9. Не допускайте, щоб Ваші діти вживали алкогольні напої.

10. В разі необхідності телефонуйте:

– при пожежі – 101

– до міліції – 102

– швидка допомога – 103

– служба газу – 104

ПА’ЯТАЙТЕ, ЩО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ ТА ЗРОРОВ’Я ДИТИНИ НЕСУТЬ БАТЬКИ.

/Files/images/tiger-1401267693.jpg

Пам’ятка безпечної поведінки під час літніх канікул для учнів

Ось і розпочинаються літні канікули. Як завжди, кожен з нас проведе їх по-різному. Подорожі,екскурсії, море, гори, походи, багато друзів – все це чекає на вас влітку. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

Але також закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

– Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.

– Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти.

– Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості.

– Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.

– Під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих.

– Під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.

– Не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим.

– Під час відпочинку на узбережжі слід обов’язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї.

– Одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном.

– Після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом.

Гарних вам канікул!