Розпочато тиждень історії!!!

План    проведення    тижня    історії   та  правознавства

З 05.02-09.02 ПРОХОДИТИМЕ ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА!  b341ad73cbf4
День інформаційний

«Пізнання починається зі здивування» (Аристотель).

Понеділок

05.02.

Протягом  дня

6 урок, актова зала,

7-мі класи

Початок тижня. Оформлення експозиції «Історія навколо нас»

Представлення учнівських робіт «Календар. Цей тиждень в історії», «Знання в світі права»

Пізнавально-розважальна гра «Я люблю Україну»

(вч. Гучек  О.В.)

День інтелектуальний

«Знання складаються з  дрібних крихт щоденного досвіду»    (Д. Писарєв).

Вівторок,

06.02.

3урок, 7-Б клас

Шкільна бібліотека

4 урок, 5-В кл.

Урок –подорож  з історії України.  «Правління Володимира Мономаха» (вч. Гучек О.В.)

Бібліотечний урок для учнів 5 класу.

«Візуальні  і писемні джерела, які зберігають пам’ять про історію України» (бібліотекар: Руденко Л.В.,  вч. Гучек О.В.)

День навчально-пошуковий

«Навчання без міркування – даремне, міркування без навчання – небезпечне».  ( Конфуцій)

Середа,

07.02.

Шкільна бібліотека

1,3 уроки, 5-А.Бкл.

7 урок,

10-11 класи

Бібліотечний урок для учнів 5 класу.

«Візуальні  і писемні джерела, які зберігають пам’ять про історію України.»  (бібліотекар: Руденко Л.В.,  вч. Гучек О.В.)

Круглий стіл. «Гібридна війна в ОРДЛО. Сили сторін. Тактика дій». (вч.  Крищенко В.В.)

День творчий

«Мистецтво навчання є мистецтво пробуджувати в юних душах допитливість і потім задовольняти її».
(  А.Франс)

Четвер,

5 урок, 10 клас

6 урок, актова зала

8-мі кл.

Урок з історії України. «Проголошення незалежності.

Бій під Крутами» (вч.  Крищенко В.В.)

Пізнавально-розважальна гра «Я люблю Україну»

(вч. Гучек О.В.)

День мистецький

«Найголовніше прищепити смак і любов до науки: інакше ми виховаємо просто віслюків, навантажених книжною премудрістю»    ( М.Монтень)

П’ятниця,

24.02.

Протягом дня

Виставка творчих робіт учнів «Цитати які надихають»; «Сім чудес України», «Славетні українці » , «Як жити за Законом», кросвордів, ребусів, на правову тематику.

В школі розпочався предметно-методичний Тиждень історії та правознавства, мета якого розвиток інтересу учнів до вивчення навчальних предметів, розвиток творчих здібностей, логічного та аналітичного  мислення, вміння висловлювати та відстоювати власну думку, формування естетичного смаку учнів.

Гасло тижня  «Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього»   (Міґель де Сервантес Сааведра )

До початку тижня вчителями разом з учнями було оформлено експозицію  «Цей тиждень присвячений історії та правознавству». Представленні роботи «Цікаві факти про Україну, які ви можливо не знали»  добірка про неймовірні та цікаві явища України  «Календар. Цей тиждень в історії»,  «Знання в світі права».

Для вистаки-конкурсу «Перлини нашої творчості» учні підготували цікаві й різноманітні творчі роботи «Цитати які надихають»: добірка  цитат видатних особистостей  про значення  вивчення історії для  людини, «Історія навколо нас», «Сім чудес України»: збірка ілюстрацій найкращих історико-архітектурних пам’яток України і рідного міста; кросворди і ребуси з історичної і правової тематики.