Тиждень дитячого читання

Насиченим та різноманітним був Усеукраїнський тиждень дитячого читання у ЗОШ №41. Під час подорожі надзвичайним світом книжкових пригод діти згадували улюблені книжки, які їм читали мами та бабусі, розповідали про улюблених літературних героїв, відгадували загадки, пригадували прислів’я, грали у веселі ігри. А фінішував тиждень цікавою зустріччю з 2-А і 2-В. У цій інформаційній подорожі бібліотекарі заохочували школярів більше мандрувати з книгами, поринати в їх глибини, насолоджуватись читанням. Учні тепер можуть похизуватися літературним знайомством з Королем Казок Андерсеном, який зацікавив читачів незвичайними пригодами та цікавими героями. На згадку про цю подію вони отримали в дарунок закладки із улюбленою фразою Андерсена «Книга завжди окриляє». ДЯКУЄМО Алла Тютюник та Татьяна Возбраная.