З 02 по 05 квітня в нашій рідній школі проводився тиждень словесності, який організували і провели педагоги методичного об’єднання спільно з учнями 5 – 11 класів.
Для п’ятикласників було проведено гру «У світі казки», влаштовано виставку кращих малюнків до літературних творів, які створили власноруч самі ж діти.
Шестикласники мали змогу позмагатися в умінні читати українські байки сучасних та класичних митців.
Восьмикласники взяли активну участь у мовно – літературному квесті «Буду я навчатись мови золотої…».
У четвер для учнів 5 – 8 класів був проведений захід «Народні усмішки». А для педагогів школи проведені показові уроки.
Усі ці заходи тижня словесності допомогли нашим вихованцям глибше пізнати рідне слово, ще раз доторкнутися до мистецтва лицедійства, художництва, декламування. Зрештою – проявити кмітливість і знання з української мови та літератури.