Увага: ГРИП!

Шановні учні, батьки, вчителі!

Адміністрація школиgrub повідомляє, що за даними Херсонського міськрайонного відділу ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України» у місті Херсоні з 19 по 25 січня поточного року до лікарень звернулось 524 дитини шкільного віку, які захворіли на ГРВІ. Серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструються в Україні, грип та ГРВІ в загальній сукупності становлять понад 90%. Щороку практично кожний шостий мешканець України залучається до епідемічного процесу з грипу та ГРВІ.

З метою недопущення епідемії грипу, мінімізації ускладнень на грип та ГРВІ, попередження спалахів захворюваності серед учасників освітнього процесу прийняте ріщення:

-посилити контроль за дотриманням вимог санітарно-гігієнічних вимог у закладі та в побуті;

– провести роз’яснювальну роботу з батьками;

– оформити санітарний бюлетень, розмістивши пам’ятку «Профілактика грипу».

Ураховуючи показники захворюваності в кожному окремому навчальному класі (групі), управління освіти рекомендує самостійно приймати управлінське рішення щодо призупинення навчально-виховного процесу у відповідному класі.