Україно-чешська онлайн зустріч

25.01.2022 відбулась партнерська україно-чешська онлайн зустріч Ukraine – the Czech Republic Culture Bridge між учнями 7-Б класу Херсонської загальноосвітньої школи 41і учнями Ostrava-Zábřeh школи (вч. Алена Буранова Holasová Alena ) в рамках проекту “The world without borders!” програми eTwinning.
Під час зустрічі учні представили свої країни, міста, культуру свого народу. Учні обох країн ділилися традиціями і звичаями святкування Різдва, співали, а ще вчилися вимовляти слова українською і чешською. Також обговорювали сторінки електронної абетки “ABC of Culture”, спільно створеної колективної роботи англійською мовою (чешські учні працювали над літерами A-M, а українські- над літерами N-Z, добирали слова на дані літери з теми Culture, підбирали ілюстрації, фото, дизайн).