Участь у Всеукраїнському освітньо-культурному марафону “Наша незалежність”

До 30-ліття незалежності в Україні запускають культурно-освітній марафон “Наша незалежність”. Він має на меті поширення фактів та матеріалів, які стали знаковими для становлення суверенної України.

        Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «Наша незалежність» полягає у зборі та оприлюдненні історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності.

        Охоплення Марафоном уciєї території України дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів. Публікувати матеріали пропонують під єдиними хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 до серпня 2021 року. За результатами Марафону буде визначено ряд найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, проведених в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України.
       Концепція заходу передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними у певному регіоні.

        Відповідна інформація буде опублікована на офіційних веб-сайтах та сторінках у соціальних мережах держадміністрацій та місцевих рад єдиними запропонованими хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 відповідно до встановлених термінів (серпень 2021 року).

Залишити відповідь