Шкільний громадський бюджет

Цьогоріч наша школа бере участь у Шкільному громадському бюджеті.
Протягом вересня тривала інформаційна кампанія щодо участі учнів 7-9х класів у створенні, написанні проєктів.
З 23 вересня по 04 жовтня 2021року тривав прийом учнівських авторських проєктів.
З 05 жовтня по 13 жовтня 2021 року Конкурсна комісія здійснила аналіз та оцінку наданих проєктів. Всього було надано 6 проєктів. З них Комісією було відібрано і допущено до подальшого голосування 3 позитвно оцінених проєкти:
№1- Проєкт 41-07-01 -Шкільний прес-центр «School папараці»-автор: Воловік Наталя Сергіївна/7-Б;
№2- Проєкт 41-08-02 – Апгрейд апаратури актової зали «Звукова хвиля»-автор: Ільченко Єлізавета Романівна/ 8-В;
№3- Проєкт 41-07-03 – Відпочинкова зона для учнів «Free time»-автор:Лазорькіна Віолетта Євгенівна/ 7-Б

Для ознайомлення з ПРОЄКТАМИ натисніть ДЕТАЛЬНІШЕ

З 23 по 30 листопада 2021 року пройде голосування учнями за проєкти на спеціалізованому сайті. Голосувати мають право учні 7-9х класів згідно списків. Кожний учень отримає індивідуальне посилання або QR код, за яким він зможе зайти на сайт і проголосувати тільки за 1 проєкт.

Iнструкцiя_для_учнiв_ як голосувати за проєкт

Підтримайте наших учасників!

ВІТАЄМО перможця і її команду.

19.01.21 року відбулось нагородження переможця конкурсу проектів “Шкільний громадський бюджет”- учениці 7-Б класу Лазорькіної Віолетти Євгенівни за проект “Відпочинкова зона FREE TIME”.
Віолетта отримала диплом преможця і подарунки в рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та впроваджується за методики Ради Європи « Інструментарій : шкільний громадський бюджет » в межах проекту «Зміцнення громадянської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні » та ГО «Форум розвитку громадського суспільства».
Учнів переможців також привітали Верещака Тамара Юріївна і начальник Управління освіти Херсонської міської ради Журженко Наталя Сергіївна під час онлайн наради з питань шкільного громадського бюджету, яка відбулась 19 січня 2022 року.