“16 днів проти насильства”

У рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”…
Світ вражає різноманіттям. Специфічні особливості, риси та потреби роблять кожного з нас унікальними. Однак усі ми рівні. Саме тому ми привчаємо дітей змалку розуміти, що є люди, які відрізняються від них тільки зовні: кольором шкіри чи способом пересування, але всередині вони добрі та заслуговують розуміння. Бібліотекарі ЗОШ №41 у співпраці з бібліотекою-філією №1 Херсонської ЦБС провели у 6-В класі літературно-етнічну вікторину «Книги про добро для дітей». Завдяки ілюстраціям та образам різних людей ми можемо уявити себе на місці цих інших і стати ближчими до них, зрозуміти та полюбити. Діти грали в інтерактивні ігри, складали пазли, розгадували ребуси, обговорювали персонажів з різних країн світу та аналізували їхні етнічні особливості.