Вітаємо!

Шановна шкільна громада, раді поділитися приємною новиною:
Херсонська загальноосвітня школа 41 отримала престижну міжнародну відзнаку в галузі кліматичної освіти
Херсонська загальноосвітня школа № 41 м. Херсона, Україна, отримала престижну міжнародну відзнаку «Climate Action Project School of Excellence» за активну участь і плідну роботу в міжнародному заході «Climate Action Project» 2021 року. Вона увійшла до топ-250 кращих шкіл світу, які велику увагу приділяють питанням кліматичної освіти школярів і які отримали відзнаку «Climate Action Project School of Excellence».

Переможців було оголошено 4 листопада під час міжнародної онлайн-конференції на тему змін клімату Climate Action Day – щорічного онлайн-заходу, який відвідали 250 000 людей.
Родзинкою стало оголошення шкіл-переможців, яке було здійснено Деном Расселом, актором озвучування кількох персонажів глобального хіт-серіалу Cartoon Network «Дивовижний світ Гамбола», і Нанді Бушелл, 11-річним музиканомт, впливовим і пристрасним захисником клімату.
 
Престижну відзнаку давали закладам за результатами їхньої роботі в галузі кліматичної освіти та учнівських рішень щодо екологічних проблем. Хто саме отримає відзнаку, визначали представники ініціативи з підвищення обізнаності про зміни клімату Cartoon Network Climate Champions та глобального освітнього проєкту Climate Action.
Серед спікерів на події були Принц Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії Вільям, принцеса Есмеральда (Бельгія), президент Джеймс Алікс Мішель (Сейшельські острови), Рік Девіс (NASA), Метт Ларсен-Доу (WWF). Також – представники ООН з питань навколишнього середовища та інші світові лідери, кліматологи та активісти.
Херсонська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 41 була представлена учнями 7-Б класу під керівництвом вчителя англійської мови Яків’юк С.А. та вчителями: англійської мови – Мелеховою В.Г., біології – Сіренченко О.І. Наша команда виконала всі завдання за 6 тижнів, створила свої презентації, відео про глобальне потепління: його визначення та причини, основні наслідки для України; Глобальне потепління та зміни клімату в Херсонській області; вплив, дії та рішення). Студенти також створили плакати про глобальне потепління та рішення за допомогою онлайн інструменту Canva. Вони також посадили вишневе дерево і долечились до міжнародної екологічної кампанії #PlantED.
 
Учні 7-Б класу разом з вчителькою Яків’юк С.А. взяли участь у спільній онлайн зустрічі з учнями 3-5х класів і вчителем Рамілою Рамамурті та її колегами Державної школи Павар, Домбівалі, Індія. Учні презентували свої країни, регіони, екологічні проблеми, обговорювали глобальне потепління, зміни клімату. Вони також поділилися своїми висновками та рішеннями. Це був дуже пізнавальний, цікавий приклад міжнародної вівзаємодії та плідної співпраці.
В рамках проєкту учні 7х, 8х та 9х класів мали унікальну можливість взяти участь у таких міжнародних онлайн-заходах, як вебінар Lego «Build the Change» та День боротьби з кліматом ( 7 годин прямого ефіру на каналі Youtube і спеціальній платформі Проєкту).
Довідка:
Cartoon Network Climate Champions – це ініціатива з підвищення обізнаності про зміни клімату, яка має на меті надихнути дітей братися за щоденні виклики, які можуть значно змінити здоров’я нашої планети. Вона була розроблена у співпраці з WWF (Всесвітній Фонд дикої природи).
Проєкт Climate Action Project – це безкоштовний глобальний освітній проєкт, що цьогоріч залучив 2 700 000 освітян, учнів та студентів із 146 країн, і започаткований освітньою некомерційною організацією Take Action Global, що базується в США.
Project’s website: www.climate-action.info
EarthProject app: www.earthproject.org/app
#ClimateActionEdu #TakeActionEdu @ClimateActionED @TakeActionEdu