Гурткова робота

План роботи гуртків на 2019-2020 навчальний рік

Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41

 ОРГАНІЗОВАНІ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ

День

проведення

Час проведення Назва

гуртка

К-ть

годин

Керівник Кабінет
1. Понеділок 15.00 -17.00. Жива планета 2 Панасюк Т.В. Каб.220
2. Понеділок

Четвер

14.20-15.05 Екологічна варта 2 Ранюк Г.В. Каб. 316
3. Середа 15.10 –15.55 Історико-правовий «Підліток» 2 Гучек О.В. Каб.313
4. Вівторок 14.15-15.00 ДЮП 1 Пірог І.В. Актова зала
5. Середа 14.05-14.50 ЮІДР 1 Храбренко О.А. Актова зала
6. Четвер 15.00-17.00 Ерудит 2 Панасюк Т.В. Каб.220
7. Четвер 14.30-15.15 Виразне читання 1 Ушенко Т.М. Каб.305
8. Четвер 16.00-18.00 Ракетомоделювання 2 Соловей О.В. Каб.116
9. Четвер 15.55-16.40 Краєзнавчий 1 Лямичева В.М. Каб. 214
10. Вівторок 16.00.-18.00 Влучний стрілець 2 Крищенко В.В. Кабінет військової підготовки
11. Понеділок 15.05.-17.05 Юний стрілець 2 Крищенко В.В. Кабінет військової підготовки
12. Вівторок 15.00-16.00 Хореографічний

(Танцювальна студія «Кредо»)

1 Крижановський Р.Д. Хореографічна зала
13. Понеділок 15.15-16.00 Декоративно-ужиткове мистецтво 2 Загорулько А.Ю. Каб. 216
14. Вівторок 15.10-17.10 Конструювання повітряних зміїв 2 Соловей О.В. Каб. 116
15 Середа 15.15- 17.15 Стежинками цікавої математики 2 Шуляк В.А. Каб. 119
16 Вівторок 15.15-16.45 STEM. Цікава інформатика 4 Коваль К.Ю. Каб.219
17. Віторок 15.00-15.45 Природа навколо нас 1 Сіренченко О.І. Каб.120
18. Вівторок

Четвер

15.10 –15.55 Дивоцвіт 1 Хоменко В.Б. Каб. 119
 

ОРГАНІЗОВАНІ ПОЗАШКІЛЬНИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ ТА УСТАНОВАМИ

 
19. Понеділок

Вівторок

Середа

П’ятниця

12.15-13.15

14.00-15.00

14.00-15.00

12.15-13.15

«Правила дорожнього руху» (Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді) 4 Котрубенко І.В. Каб. 111
20. Понеділок

Четвер

П’ятниця

13.20-14.50

Початкове моделювання транспортної техніки (Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді) 6 Котрубенко І.В. Каб. 212
21. Понеділок

середа

15.30-17.15.

Пішохідний туризм (КЗ ЦТКТУМ) 6 Кульчицький О.Є. Спортивна зала
22. Понеділок

Четвер

15.30-16.30

14.15-17.15.

Юні туристи-краєзнавці  (КЗ ЦТКТУМ) 3 Кульчицька Н.М. Каб. 214
23 Вівторок

Середа

П’ятниця

15.10-16.35 Пляжний волейбол (ДЮСШ №6) 6 Костенко А.В. Спортивна зала
24. П’ятниця

Субота

17.00-18.30

16.00-17.30

Флорбол 4 Волонтер Спортивна зала
25. Вівторок

Четвер

16.30-18.00 Художня гімнастика (ДЮСШ №5) 2 Сидоренко А.В. Спортивна зала
26. Понеділок

Середа

14.00-15.15 Шахи  (ДЮСШ з шахів та шашок Херсонської міської ради)

3

Іжнін О.Г. 110
27. Понеділок

Середа

П’ятниця

15.00-16.00.

Хореографічний  

3

Федоренко Н.М.

Каб.105

Актова зала

Актова зала

28. Понеділок

Середа

П’ятниця

16.00-17.30 «Кіакушин  карате  з рукопашного  бою»  4 Пешенко М.К. Спортивна зала

Каб.105