Кадровий склад

Директор 

Наконечна Світлана Василівна

IMG_6754

Тел.: 23-89-95
e-mail: shcool41@i.ua

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Пасльон Н.Д.

Пасльон Н.Д. - вч. хімії

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Бурак С. А.

Бурак Світлана Анатоліївна заст. директора

Заступник директора з виховної роботи

Кіриєнко Т. С.

сссссссссс

МО початкових класів

Тихоненко Вікторина Володимирівна керівник МО,  вища категорія, «учитель-методист»

Луга Олена Андріївна – вища категорія

Потапенко Світлана Анатоліївна- вища категорія

Вдовиченко Ольга Олегівна– друга категорія

Горностаєва Наталя Володимірівна– друга категорія

Мошко Тетяна Іванівна- вища категорія, «старший учитель»

Приходько Юлія Анатоліївна- вища категорія, «старший учитель»

Кошова Любов Тимофіївна- вища категорія, «старший учитель»

Ковба Мар’яна Богданівна– друга категорія

Самійлик Інеса Вікторівна- спеціаліст

Косенко Світлана Володимирівна- вища категорія

Жорнова Оксана Григорівна– друга категорія

Халкіна Анастасія Віталіївна- спеціаліст

Звєрькова Олена Миколаївна– друга категорія

Каляка Лілія Миколаївна- вища категорія, «старший учитель»

Лещенко Олена Борисівна– друга категорія

МО математики та інформатики

Мельніченко Людмила Іванівна- керівник МО,  вища категорія

Коржина Яна Вадимівна – друга категорія

Гулякіна Людмила Миколаївна- вища категорія

Шуляк Владислав Анатолійович– друга категорія

Коваль Катерина Юріївна– друга категорія

Хомич Ірина Олександрівна- вища категорія

Бегун Юлія Олексіївна- перша категорія

Закладна Оксана Анатоліївна- перша категорія

МО природничих дисциплін

Лямичева Валентина Миколаївна -керівник МО,  вища категорія, «учитель-методист»

Панасюк Тетяна Всеволодівна

Сіренченко Олбга Іванівна- вища категорія, «старший учитель»

Ранюк Галина Володимирівна- перша категорія

МО фізичної культури

Княгницький Володимир Валентинович керівник МО,  вища категорія

Костенко Андрій Вікторович- перша категорія

Лєвіна Інна Сергіївна- спеціаліст

МО суспільно-гуманітарних дисциплін

Лисенко Юрій Васильович -керівник МО,  вища категорія, «старший учитель»

Хоменко Валентина Броніславівна вища категорія, «учитель-методист»

Саарва Лариса Василівна – вища категорія, «старший учитель»

Ушенко Тетяна Миколаївна- вища категорія

Кіріяк Катерина Святославівна- спеціаліст

Гучек Ольга Володимирівна- вища категорія

Крищенко Вадим Вікторович- вища категорія

МО англійської мови

Меліхова Вікторія Георгіївна- керівник МО,  вища категорія

Шорнікова Марина Володимирівна – перша категорія

Пірог Ірина Володимирівна– друга категорія

Храбренко Олена Анатоліївна– друга категорія

Василенко Юлія Юріївна– друга категорія

Бевзюк Ольга Вікторівна- спеціаліст

Рубець Ірина Олександрівна- спеціаліст

Тітенко Наталія Миколаївна- перша категорія

МО естетичного та трудового навчання

Соловей Олег Вікторович керівник МО,  вища категорія, «учитель-методист»

Загорулько Ганна Юріївна- спеціаліст

Сита Вікторія Русланівна- спеціаліст

Соціально – психолого – педагогічна служба

Яків’юк Світлана Анатоліївна– друга категорія

Цілинко Лариса Іванівна– друга категорія

Матвєєва Катерина Сергіївна– друга категорія

Тютюник Ганна Ярославівна – завідуюча бібліотекою, перша категорія

Возбрана Тетяна Василівна – бібліотекарка, провідний бібліотекар

Ракович Юлія Олександрівна – медична сестра.